Já ..


Vítám Vás .. jmenuji se Karin a jóga se stala mou nedílnou součástí Karin Branc

od malička jsem milovala pohyb a přírodu .. první seznámení s jógou mi nepřišlo až tak neznámé, měla jsem pocit, že jógou jsem od malička žila, jen jsem ji nedávala pozornost ..

postupem let jsem navštívila více učitelů, spoustu seminářů a festivalů, kde každý jejich styl jógy mi vnesl do života úplně něco jiného .. má cesta zavítala i k Vítkovi a k jeho józe, která mi neskutečně sedí .. probudila ve mně chuť poznání jógy, poznání sama sebe a touhu předávat jógu dál ..

jóga mi otevřela spoustu nových, zajímavých dveří, potkala jsem spoustu zajímavých lidí .. ráda se dozvídám stále více a více kolem jógy, ráda se inspiruji jinými .. neustále se snažím vzdělávat a posouvat se dál, objevovat ten až nepředstavitelně velký rozsah jógy .. propadla jsem jejímu kouzlu, její filozofii, její pravdivosti .. i proto ráda navštěvuji různé semináře, festivaly, kurzy, kde čerpám nové nápady, inspiraci a jsem otevřená novým možnostem .. stala jsem se certifikovaný lektor jógy, absolvovala jsem také kurz Pránajáma u indického mnicha ..

jóga začala být každodenní součástí mého života, jóga se stala pro mě drogou .. naučila mě posouvat mé hranice, naučila mě být veselejší, šťastnější a spokojenější .. mé tělo se stalo pružnější, odešly nemoci a bolesti .. i díky józe jsem se přenesla přes těžké období a  našla v sobě opět ten zápal, chuť do života ..

našim velkým koníčkem je cestování, kdy hodíme batoh na záda a vyrážíme do různých koutů světa .. rádi prozkoumáváme a užíváme si kouzlo a mentalitu zdejších lidí a přírody .. jedna z cest, Pouť do Indie Himalájí, byla pro mne klíčová, kde jsem si utvrdila, že jóga je důležitá součást mého života .. s manželem organizujeme jógové pobyty jak u nás, tak i v zahraničí, kdy si dovolenou užijeme v klidu, bez stresu a každopádně s jógou .-) ..

miluji jógu, miluji pohyb, miluji klid, miluji propojení jógy do dnešní uspěchané doby, miluji cestování, miluji jen tak sedět a pozorovat okolí jak v přírodě tak v městě, miluji svého muže, který mě ve všem podporuje a je nalazen na stejné vlně, miluji to, že s mužem žijeme spolu a ne vedle sebe, miluji být maminkou, miluji smích, miluji pozorovat oblohu, miluji vítr, miluji podzim, miluji východ slunce, miluji svou rodinu … a je toho ještě hodně a miluji svůj život ať už přináší cokoliv .-)

ráda se s Vámi potkám na podložce, kde si společně zacvičíme a najdeme klid a pohodu v dnešní uspěchané době, prohloubíme víru v sama sebe ..

jelikož mám ráda Beskydy, kde žiji, tak se v létě můžete těšit na různé yoga akce Beskydy nejen pod širým nebem v této krásné krajině .. a na podzim se můžete těšit na jógový festival www.jogavbeskydech.cz ..

Karin Branc

Share